Op de derde zondag van de Advent, zondag 14 december, heeft u, aansluitend op de zondagse viering, de gelegenheid het Kerstkindje van uw kerststal te laten zegenen.
De zegening wil een bemoediging zijn om thuis een kerststal op te zetten. De kerststal is als een levend evangelie. Immers, als we het kerstverhaal overwegen, worden we uitgenodigd om op een geestelijke reis te gaan, aangetrokken door de nederigheid van God die mens werd om ieder mens te ontmoeten. We mogen tot de ontdekking komen dat Gods liefde voor ons zo groot is dat Hij één van ons werd, zodat wij op onze beurt één met Hem kunnen worden.
De Kerstkindjes kunnen voor het altaar geplaatst worden en de voorganger zal er een gebed over uitspreken en de kindjes zegenen. Dit zal in elke kerk van onze parochie gedaan worden.
Pastoraal team