Op zaterdag 24 oktober komen we samen in de Antoniuskerk aan de Burgemeester de Raadtsingel 45 in Dordrecht. De eucharistieviering begint om 10.00 uur. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten onder het genot van koffie en thee.
Daarna staan we stil bij de uitvaartliturgie. Na een korte inleiding van Roel gaan we met elkaar in gesprek over de invulling van een uitvaart. Welke liederen raken ons? Welke muziek zouden we graag willen horen? En wat vinden we belangrijk bij het afscheid van een dierbare, of bij ons eigen afscheid?
Het kan waardevol zijn om er eens over na te denken. Niet omdat het einde nabij is, maar omdat een uitvaart ook iets vertelt over wat voor ons belangrijk is in het leven en in ons geloof. Wat willen we meegeven aan de mensen om ons heen? En hoe kan een afscheid troost bieden en ruimte geven aan herinneringen?
We hoeven niet op alle vragen een antwoord te hebben. Het gaat er vooral om ervaringen en ideeën met elkaar te delen. Door samen na te denken, kunnen we elkaar inspireren en ontdekken wat voor ons van betekenis is.
Rond 12.00 uur sluiten we de bijeenkomst af.
Iedereen is van harte welkom!
Het kernteam Met Hart en Ziel