MENU
< TERUG

ACTUEEL

Misdienaarsdag Bisdom Rotterdam

6 oktober 2022

Op 25 september zijn we met vijf misdienaars uit onze parochie, samen met pastor Sander, een lunchpakketje en natuurlijk onze eigen misdienaarskleding, afgereisd naar Voorschoten voor de misdienaarsdag van ons bisdom. Via de link hieronder vind je een uitgebreid verslag met foto's van de dag op de website van het bisdom. Na het programma hebben we de dag afgesloten met een maaltijd bij de McDonald's.

Foto's: Bisdom Rotterdam

Bekijk hier het uitgebreide verslag op de site van het Bisdom

Schoolkinderen vierden Kerstmis in onze kerken
25 december 2023
Fotoverslag zevende Kerst Sing-in
14 december 2023
Alys Klaasse blikt terug op de Wereld Jongeren Dagen
10 september 2023
Eerste Heilige Communie
4 mei 2023
Verslag: Paasviering van KBS De Toermalijn
9 april 2023
Speurtocht Antoniuskerk voor communicanten
23 maart 2023
laad meer artikelen artikelen aan het laden geen nieuwe artikelen