MENU

Het parochiebestuur is...

Voorzitter

Pastoor Drs. T.F.M. (Tjeerd) Visser, per 1 juli 2012

Vice-voorzitter

Vacant

Secretaris

L.J.A. (Leon) Pennings, per 1 januari 2012

Penningmeester

N.A. (Nico) Maagdenberg, per 1 januari 2012

Leden

J.A.M. (Sjef) Hamers (vastgoed beheer), per 1 april 2017

M.J.J. (Marie-Anna) Kamsteeg-Van Pelt (vrijwilligers), per 1 oktober 2014

F.O.B. (Fedor) Vogel (communicatie), per 1 april 2016

Dr. Ir. O.S. (Oscar) van de Ven (automatisering), per 1 augustus 2018

Parochiebestuur

Post: Burgemeester de Raadtsingel 45, 3311 JG Dordrecht

☏ (078) 613 63 90

✉ bestuur@katholiekdrechtsteden.nl

✉ penningmeester@katholiekdrechtsteden.nl