MENU

Pastoraatgroep

Ter ondersteuning van het pastoraal team is er  een pastoraatgroep. De leden van de pastoraatgroep hebben eigen taakvelden:

  • Leren
  • Dienen
  • Vieren
  • Pastoraat

Leren

Leny Hamers: ✉ leny.hamers@katholiekdrechtsteden.nl

Maite Vorstman: ✉ maite.vorstman@katholiekdrechtsteden.nl

Ed van der Vaart: ✉ ed.vandervaart@katholiekdrechtsteden.nl

Els Verberkmoes: ✉ els.verberkmoes@katholiekdrechtsteden.nl

Dienen

Peter Rovers: ✉ peter.rovers@katholiekdrechtsteden.nl

Vieren

Margriet Wubbolts: ✉ pastoraatsgroepvieren@gmail.com

Lineke Ouderkerk:
✉ lineke.ouderkerk@katholiekdrechtsteden.nl

Pastoraat

✉ pastoraat.etk@katholiekdrechtsteden.nl

Sarine Zijderveld: ✉ sarine.zijderveld@katholiekdrechtsteden.nl

Els Teeler: ✉︎ els.teeler@katholiekdrechtsteden.nl