In de Alblasserwaard-west wordt al een aantal jaren gezamenlijk catechese gehouden. Het betreft projectcatechese met ± 7 bijeenkomsten tijdens de Advent (in de weken voor Kerstmis) en tijdens de Veertigdagentijd (voor Pasen).
De catechesebijeenkomsten zijn op zaterdagmiddag van 16.00 tot 17.30 uur in de zaal naast de kerk van OLV van Altijddurende Bijstand in Sliedrecht. Alle kinderen van 4-12 jaar zijn van harte welkom!
Tijdens de bijeenkomsten wordt er gebeden, uit de Bijbel gelezen, met elkaar gepraat, gezongen, gespeeld en geknutseld. Als afsluiting van iedere catecheseperiode is er met Kerstmis en Pasen een viering met extra aandacht voor de kinderen.
Zaterdag 28 januari startte de voorjaarscatechese van 2023. Ook op 11 en 18 februari, 4, 18 en 25 maart, 1 april en (Goede) vrijdag 7 april 2023 zijn er catechesebijeenkomsten.
Voor meer informatie kunt u terecht bij Els Verberkmoes, els.verberkmoes@katholiekdrechtsteden.nl